Sandwichform m. skjutlock 400x100x100 mm
384kr
Exkl. moms
Finns i lager
Brödform med lock för professionella användare. Formens höga värmeledningsförmåga ger ett optimalt bakresultat. Tack vare locket blir brödet perfekt kvadratiskt.
| Mått | 400x100x100 mm |
| Material | 2,0 mm aluminium |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Produktkategori | PO - obehandlad bakplåt av aluminium |
| Varumärke | Bakers |
| Temperaturområde | -40° - 230° C (intermittent 260°C) |
| Skötselråd |
Vid maskindisk får endast diskmedel avsett för aluminiumgods användas. |
| Ursprungsland | Sverige |
| Dokument | Livsmedelsintyg |
Artikelnr: 10526
Säkra betalningar
Leverans 1–3 dagar
Brett sortiment