Pastejform rostfritt Ø45 x H45 mm
426kr
Exkl. moms
Finns i lager
Rostfri form som kan användas för såväl söta som matiga produkter.
Perfekta till dipsåser och andra små tillbehör.
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 45 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Volym | 6 cl |
| Förpackning | 6-pack |
| Temperaturområde | -20 - +250°C |
| Varumärke | Matfer |
| Skötselråd |
Maskindiskbar. |
| Ursprungsland | Indien |
Artikelnr: 10030
Säkra betalningar
Leverans 1–3 dagar
Brett sortiment