Mazarinform non-stick 80 x 45 mm
950kr
Exkl. moms
Finns i lager
Smörjfri oval bakform för mazariner och liknande bakverk. Formen ger en fin bakyta och bra släppeffekt. Kan smörjas lätt vid första användningstillfällena.
| Material | Nonstickbelagt stål |
| Mått | 80x45 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Förpackning | 25-pack |
| Temperaturområde | 0-230°C |
| Varumärke | Matfer 331762 |
| Skötselråd |
Handdisk, skall diskas före första användning. |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Dokument | Livsmedelsintyg/Declaration of Compliance |
Artikelnr: 10022
Säkra betalningar
Leverans 1–3 dagar
Brett sortiment