Backställ rostfritt 600 x 400 mm 8 gejdrar
4 509kr
Exkl. moms
Finns i lager
Rostfritt backställ för backar 600x400 mm
Backstället är extra kraftigt för att klara tyngre belastningar.
Extra breda (50 mm) gejder för att passa även backar som har smalare botten.
Även plåtar och galler i storlek 600x400 mm givetvis kan användas som hyllplan i vagnen. Gummihjulen gör vagnen tyst och lättrullad.
| Back/plåtmått | 600 x 400 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Mått | 460x590xh1819 mm |
| Hjul | 75 mm gummihjul |
| Gejderantal | 8 |
| Gejderavstånd | 200 mm |
| Varumärke | Bakers |
| Tillverkningsland | Sverige |
Artikelnr: 11096
Säkra betalningar
Leverans 1–3 dagar
Brett sortiment